znaczki PZW90

Opłaty PZW na 2019 - okręg Mazowiecki

Znaki PZW na Okręg Mazowiecki na sezon 2019 w ciągłej sprzedaży. W naszym sklepie przeprowadzamy egzaminy na kartę wędkarską, przyjmujemy zgłoszenia do koła PZW90.

NOWE WĘDZISKA SHIMANO YASEI

NOWE WĘDZISKA SHIMANO YASEI

Nowe wędziska Shimano Yasei już dostępne w sprzedaży! To całkowicie nowa seria wędzisk spinningowych i castingowych od Shimano, dostosowana do wymagań współczesnych wędkarzy.
Mając świadomość wielokrotności upodobań łowców drapieżników, Shimano stworzyło serię wędzisk przystosowanych idealnie do konkretnych technik połowu konkretnych gatunków ryb. Niezależnie od tego, czy łowisz sandacze na dużej rzece z brzegu, czy też potrzebujesz krótkiego wędziska do łowienia ich z pokładu łodzi, czy używasz przynęt twardych czy miękkich, w nowej ofercie wędzisk Yasei znajdziesz to jedno - idealne dla siebie.
Te smukłe i lekkie kije zostały wykonane na wielowarstwowym blanku z wykorzystaniem technologii NANO – krzyżowego układania mat węglowych. Zapewnia im to szybką akcję i poprawia ogólne czucie zarówno prowadzonej przynęty, jak i nawet delikatnego brania. O nową serię Shimano Yasei możecie już pytać w naszym sklepie. Zapraszamy!

sezon pod lodowy 2019

Sezon pod lodowy 2019

Sklep Zaczep rozpoczął sezon pod lodowy. Zapraszamy na zakupy.

szczupak złapany na spinning

Sezon spinningowy rozpoczęty.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla spinningistów na sezon 2017.

znaczki PZW90

Opłaty PZW na 2017 - okręg Mazowiecki

Znaki PZW na Okręg Mazowiecki w ciągłej sprzedaży. W naszym sklepie przeprowadzamy egzaminy na kartę wędkarską, przyjmujemy zgłoszenia do koła PZW90.